O nas

O NAS

Budujemy domy z bali drewnianych, wszędzie tam gdzie jesteśmy zaproszeni. Wchodząc na naszą stronę, pierwszy krok wykonaliście Państwo pod właściwy adres.

Naszą specjalnością są domy z bali okrągłych, jest to bardzo wdzięczny budulec, dający ogromne możliwości twórcze zarówno w wystroju zewnętrznym jak i wewnętrznym.

domy z bali wrocław                                  

                     domy z bali poznań

Naszymi nauczycielami byli Rosjanie - jedni z najlepszych fachowców w tej  dziedzinie na świecie.

 Dziś może to wydać się egzotyczne, że budować domy drewniane uczyli nas Rosjanie. Jednak w 1990r. kiedy rozpoczynaliśmy naszą działalność, po epoce pustaka i wielkiej płyty, wiele tradycyjnych zawodów zanikło. Stąd pomysł skorzystania  z doświadczeń nacji, która choć trwała w podobnym systemie politycznym, to zawsze związana była z budownictwem drewnianym.                                      Praktycznie stan ten trwa po dzień dzisiejszy, tyle tylko, że całoroczne domy drewniane - prawdziwe rezydencje, bardzo powszechnie budowane są również w mniejszych formach jako domki letniskowe

Z dumą podkreślamy, że to właśnie od nich nauczyliśmy się technologii i prawdziwej sztuki ciesielskiej, w tym posługiwania się dawno zapomnianymi a jakże praktycznymi narzędziami ręcznymi.

Wprawdzie to już nie te czasy i w naszej firmie posługujemy się wysoko specjalistycznym oprzyrządowaniem, ale tamte doświadczenia są wręcz bezcenne dla zrozumienia drewna i wykorzystania jego walorów.

drewniane domy letniskowe poznań                                   dom-dreawniany-letniskowy

Poznaliśmy również bardzo popularne u nich ruskie banie, u nas występującej jako sauny.       Sauna, to nie tylko miejsce spotkań towarzyskich, ale głównie odnowa biologiczna i zbawienny wpływ na zdrowie, kondycję oraz doskonałe samopoczucie. Celowi temu służy różnorodność  wyposażenia – masaże i bicze wodne, no i oczywiście z tradycyjnym piecem na opalanie drewnem.

drewniane domki letniskowe kraków domy z bali warszawa

Niejednokrotnie mieliśmy już możliwość, wykorzystania nabytej wiedzy przy budowie saun, wzbogacając je dodatkowo własnymi pomysłami.

Realizujemy domy pod klucz, tj. od fundamentów po pokrycie dachu zarównoz projektów własnych jak i dokumentacji klientów.

domy z bali krakówdomy drewniane z bali katowice domki letniskowe katowice 
Nasze projekty domów drewnianych, rodzą się z dyskusji z klientami i przenoszone są na papier pod konkretne oczekiwania zamawiającego dom.

Dysponując doskonałym sprzętem, wysokiej klasy specjalistami , bogatym doświadczeniem, nietuzinkową wyobraźnią i doskonałą znajomością technologii, jesteśmy w stanie zaspokoić  oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i miło by nam było stać się Państwa partnerem.

Kontakt

sauny z bali warszawa
sauny drewniane wrocław
Wyślij wiadomość